جدیدترین محصولات این برند

محبوب ترین محصولات این برند

کیا

کیا

پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷

شرکت کیا الکترونیک ارس با بیش از 20 سال سابقه ی تهیه، تولید و توزیع انواع ترازوها با مشارکت کمپانیهای معروف و معتبر: ژاپن، کره و چین با استانداردهای CE و OIML همراه با کلیه ی خدمات در زمینه ی راه اندازی دستگاههای توزین و اندازه گیری، مشاوره، آموزش، خدمات پس از فروش با گارانتی را در اختیار کارخانجات و اشخاص متقاضی قرار می دهد.

 

 تهیه و تولید و توزیع انواع ترازوها و قطعات :

 

·         ·         صنعتی

·         ·         آزمایشگاهی

·         ·         باسکول

·         ·         فروشگاهی

·         ·         نمایشگر

·         ·         انواع لودسل

·         ·         وزنه های کالیبراسیون از 1 میلی گرم تا 20 کیلوگرم

·         ·         جیبی

·         ·         آویزی

·         ·         ترازوی حمام

·         ·         چربی سنج

·         ·         رژیمی

·         ·         آشپزخانه

·         ·         باطری

 

ترازو کیا برندی در گروه ترازوی گرمی و ترازوی آزمایشگاهی است و در چند سال اخیر بازار خوبی در صنعت ترازوی دیجیتال یافته است ، در زمینه ی ترازو آزمایشگاهی برند های  گوناگونی در حال فعالیت می باشند ، ترازوی کیا نیز پس از واردات با برند ترازوی دیجیتال کیا عرضه می گردد و قیمت ترازوی دیجیتال معرفی شده به نسبت برند های دیگر مناسب و ایده ال تعیین شده است و البته کیفیت ترازو نیز بالا بوده و این به افزایش فروش و محبوبیت کالا می افزاید .

ترازوی آزمایشگاهی و ترازو گرمی در آزمایشگاه ها و کارگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و از ترازو برای توزین مواد ارزشمند گرمی استفاده می گردد ، اما قیمت گران برند های خارجی یکی از معضلات خریدار ایرانی بوه که با وجود ترازو کیا اولین شرکت ارائه دهنده ترازو دیجیتالی آزمایشگاهی این مسئله تا حدودی بر طرف گردید .

ترازوی گرمی کیا در مدل های و ظرفیت های گوناگون ارائه می گردد با مراجعه به توضیحات هر محصول از قیمت ترازو و قابلیت های آن آگاهی می یابید .

فروشگاه مهوریان ارائه کننده ترازو ، ترازوهای فروشگاهی ، ترازو های آزمایشگاهی ، ترازوهای دیبال اسپانیا ، ترازوی دست دوم ، قیمت ترازوی دست دوم ، ترازو باسکول پند ، ترازایران ، 

ترازو دیجیتال

ترازو وزن کشی

ترازوی دیجیتال گرمی

انواع ترازو

ترازو به انگلیسی

ترازو قدیمی

قیمت ترازوی دیجیتال فروشگاهی

ترازوی دیجیتال آشپزخانه  و بهترین ماشین آلات قنادی