جدیدترین محصولات این برند

محبوب ترین محصولات این برند

محک

محک

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

شرکت توزین توان سنجش (محک) با هدف طراحی، ساخت و تولید تجهیزات فروشگاهی در راستای برخوردارنمودن صنایع فروشگاهی کشور از فن آوری های جدید در سال 1375 تأسیس و تولید خود را در سال 1377با اولین محصول خود به نام ترازوی دیجیتال محک مدل MDS4000 آغاز نمود.

رعایت اصول مربوط به کیفیت محصولات و کنترل دقیق آنها در حین تولید و توجه به نیازهای اساسی مصرف کنندگان و ایجاد واحد ویژه خدمات پس از فروش از همان ابتدا در صدر اقدامات کلان مدیران شرکت قرار گرفت. بر این اساس، و با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان فعال و با تجربه، و با فراهم نمودن امکانات و تجهیزات مورد نیاز، واحد تحقیق و توسعه در قالب گروه های فنی و تخصصی مختلف تشکیل و فعالیت خود را شروع کرد. توجه به امر تحقیق در راستای ایجاد توسعه و ایجاد پویایی و نشاط در امر طراحی، ساخت و تولید محصولات قابل عرضه در عرصه بازار جهانی از دیگر عوامل راه اندازی و گسترش فعالیت های مستمر این واحد به شمار می رود.

اکنون شرکت توزین توان سنجش پس از گذشت سالها تلاش و تحقیق و تجربه در زمینه تولید صنایع فروشگاهی افتخار دارد حاصل کار خود را در قالب محصولات محک در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهد. تولید انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی در ظرفیت های مختلف، باسکول های دیجیتال جهت مصارف گوناگون، کالباس بر معمولی و ترازو دار، صندوق مکانیزه فروشگاهی و پوز ترازو ، جک برقی درب پارکینگ در جریان است و طرح های دیگری در جهت تولید محصولات جدید در دستور کار قرار دارد.

تلاش برای ارتقاء سطح کیفی محصولات و ارائه خدمات گسترده پس از فروش و افزایش کارآمدی سیستم های اجرایی سازمان با بهره گیری از آخرین دستاوردهای فنی و مهندسی در سطح جهانی و شناسایی و دستیابی به ابزار مورد نیاز در راستای نیل به این هدف، افق روشنی را در مسیر رشد و بالندگی این شرکت قرار داده است.

مطمئناً بهره گیری از نظرات مفید و راه گشای صاحبان فن مورد توجه و استقبال مدیران این شرکت قرار خواهد گرفت و حرکتی را در جهت اعتلای صنعت کشور به وجود خواهد آورد. و انجام این خدمت، افتخاری بزرگ را نصیب همه ما خواهد نمود. 

 

فروشگاه مهوریان عرضه کننده انواع ماشین آلات قنادی ، صنعت نان و تجهیزات فروشگاهی از قبیل صندوق فروشگاهی و نرم افزار منطبق با دارایی

فروشگاه مهوریان فروشنده ترازوهایی فروشگاهی محک در آذربایجان شرقی و شمالغرب میباشد